Łączna liczba wyświetleń

REGULAMIN

Regulamin
1. Wybór miss poszczególnego tygodnia odbywa się dwuetapowo:
a) pierwszym etapem jest wybór kandydatek do tytułu miss miesiąca. Odbywać się on będzie w ten sposób, że dziesięć najczęściej oglądanych zdjęć w określonym miesiącu ma prawo wzięcia udziału w głosowaniu na miss miesiąca, przy czym za miesiąc uznać należy okres pomiędzy pierwszym a ostatnim dniem danego miesiąca,
b) drugim etapem jest  głosowanie na miss spośród dziesięciu najczęściej oglądanych zdjęć miss poszczególnego miesiąca, przy czym, głosowanie na miss określonego miesiąca odbywa się w następnym miesiącu (np. w głosowaniu na miss stycznia będzie można oddawać głosy cały miesiąc luty).
2. W celu zwiększenia szans Panie, które biorą udział w konkursie mogą pobierać linki do swoich fotek z bloga i umieszczać je na innych stronach zachęcając do klikania na link ze swoimi zdjęciami na blogu. Linki można umieszczać na takich stronach jak fotka.pl, facebook, nk.pl, itp.
3. Panie które biorą udział w konkursie mogą również wstąpić do grupy missfotkapl.blogspot.com która jest dostępna pod adresem http://www.fotka.pl/grupa/877495/MISSFOTKAPLBLOGSPOTCOM/ , grupa stanowi integralną część bloga na której będą wszystkie informacje bieżące.
4. Udział w wyborze missfotka.pl jest dobrowolny.

5. Ilość fotek na blogu zależy od organizatora, który może współpracować z Paniami, które wyraziły chęć na umieszczenie fotek na blogu lub nie zgłosiły sprzeciwu w ciągu 7 dni od dnia zawiadomienia ich o zakwalifikowaniu ich do tytułu miss fotki. Panie, które pragną umieścić swoje fotki na blogu, które nie są prezentowane na fotka.pl mogą przesłać je na maila maniek996@interia.eu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz